www.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Piešťany

Akcie 1-20 z 24

AKCIE A PODUJATIA Piešťany a okolie

Studio Dva - Zdravý, Nemocný - Karel Roden

9.11. - 9.11.2017 / 19:00

Miesto konania: Nábrežie Ivana Kraska 1
Najznámejšia komédia, ktorá si berie na paškál hypochondrov a liečebné šarlatánstvo! V hlavnej úlohe hry francúzskeho dramatika Molièra sa predstaví skvelý herec Karel Roden. Príďte si vychutnať divadelnú klasiku, ktorá aj po storočiach patrí medzi najobľúbenejšie. Bohatý mešťan a vďačný zákazník všakovakých lekárov a lekárnikov Argan (Karel Roden) je opantaný myšlienkou, že o chvíľu zomrie. Pri sebe má ženu Belinu, ktorá striehne len na to, aby jej do náručia padol jeho majetok. Argan chce svoju dcéru Angeliku vydať za syna známeho lekára, aby mal v rodine doktora a ušetril na poplatkoch. Angelika však túži po inom mužovi, a tak sa jej láske pokúsia pomôcť Arganov brat Berald a komorná Toaneta. Spolu sa budú snažiť priviesť zdravého nemocného Argana aj k rozumu. Jean-Baptiste Poquelin Molière sa narodil v 17. storočí v Paríži, kde neskôr so svojou priateľkou a ďalšími nadšencami založil divadelnú spoločnosť. Keď vo veľkomeste neuspeli, kočovali po vidieku. Vtedy Molière začal písať vlastné komediálne hry, ktoré už čoskoro nadobudli úspech. V roku 1658 sa vrátili do Paríža a dokonca získali prístup ku kráľovskému dvoru. Molière napísal viac ako tridať diel (zväčša komédie alebo komédie-balet), medzi najznámejšie patria Tartuffe, Mizantrop či Lakomec. Zdravý nemocný bola jeho poslednou hrou, pričom po jej štvrtej repríze zomrel. Obsadenie:Argan: Karel RodenBelina: Hana HavlicováAngelika: Kristýna Fuitová Nováková / Monika ZoubkováKleant: Michal Slaný / Jaromír NosekLouison: Kristýna Janáčková / Lída NěmečkováBerald: Marian Rodenpan Zdeněk: Petr Pěknic / Michal SlanýTomáš: Jakub Maceček / Petr RakušanToineta: Jana KrausováFlora: Tereza Roglová / Marika Žáková / Linda KeprtováRéžia: Jakub Maceček

Studio Dva - Zdravý, Nemocný - Karel Roden

SILNÉ REČI

12.10. - 12.10.2017 / 20:00

Miesto konania: Rekreačná 3
Dátum: 15.9.2017 o 19:00 hod.Miesto konania: Spojár kafé & klub, Kammerhofská 6, BANSKÁ ŠTIAVNICAVystupujúci: Tomáš Hudák, Michael Szatmary, Matej Adamy, Nasi, Simona Dátum: 25.9.2017 o 19:00 hod.Miesto konania: CK Junior, A. Sládkoviča 2, LEVICEVystupujúci: Tomáš Hudák, Michael Szatmary, Jakub Lužina, Jakub Gulík Dátum: 9.10.2017 o 20:00 hod.Miesto konania: Kino Hviezda, TRNAVAVystupujúci: Jano Gordulič, Martin Hatala, Jakub Lužina, Simona, Jakub Zitron Ťapák, Joe Trendy Dátum: 12.10.2017 o 20:00 hod.Miesto konania: Piešťanský Pivovar, PIEŠŤANYVystupujúci: Jakub Lužina, Jakub Gulík, Matej Adamy, Jaro Abaffy, Joe Trendy Dátum: 20.10.2017 o 19:00 hod.Miesto konania: MsKC, SNP 119, ŽIAR NAD HRONOMVystupujúci: Gabo Žifčák, Marián Psár, Martin Hatala, Matej Adamy Zmena programu vyhradená. Zľavy: bez nároku na zľavu.

SILNÉ REČI

St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERO

5.10. - 5.10.2017 / 19:00

Miesto konania: Nábrežie Ivana Kraska 1
Najslávnejší a kritikmi najoceňovanejší originál St. Peteburg balet prvýkrát vystúpi na Slovensku. Ruský baletný súbor St. Petersburg balet, ktorý tvorí 45 členov, konečne zavíta do slovenských  miest a obcí v rámci svojho európskeho turné. Predstavia svoje najznámejšie dielo Labutie jazero v pôvodnej verzii. St. Petersburg balet existuje už 27 rokov a odohral tisíce vystúpení po celom svete. Dostali sa na špičku medzi baletnými súbormi. Súbor sa v takomto veľkom zložení predstaví po prvý krát na Slovensku. Labutie jazero je z klasického repertoáru jednoznačne najslávnejší balet, milujú ho diváci po celom svete. Baletné choreografie na nesmrteľnú hudbu P.I.Čajkovského nenechajú chladného ani jedného diváka. Rozprávkový príbeh o labutej princezne Odette a princovi  Siegfriedovi, plný kúziel, ktoré im zamiešajú osudy. Je to príbeh o súboji dobra a zla . Dobro samozrejme zvíťazí. St. Petersburg balet zachováva skutočné tradície ruského klasického baletu. Predstavenie sa hrá v pôvodnom znení, tak ako ho koncipovali veľkí ruskí choreografi. Súbor je držiteľom rekordu počtom 250 odohraných predstavení za rok. Vystupuje v petrohradských palácoch a v zahraničí na javiskách najznámejších divadiel na svete. Tvorivá výprava so súborom začala predstavením v preslávenom imperátorskom divadle Ermitáže, ktoré je súčasťou múzejného komplexu. V tomto divadle vystupuje po viac ako štvrť storočia. Keďže lístkov je obmedzený počet, nečakajte na poslednú chvíľu !  Nenechajte si ujsť najlepší klasický balet v jedinečnom podaní  St.Peterburg balet ! Zľavy: bez nároku na zľavu.

St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERO

Ivan Vyrypajev: Ilúzie

29.9. - 29.9.2017 / 19:00

Miesto konania: Nábrežie Ivana Kraska 1
Slávnostné otvorenie 37. umeleckej sezóny Slovenské národné divadlo – ČinohraIvan Vyrypajev : Ilúzie Súčasná hra ruského autora o (ne)naplnených láskach na púti do večnosti v podaní najstaršej hereckej generácie SND. Réžia: Eduard KudláčPreklad: Romana MalitiDramaturgia: Darina Abrahámová Scéna a kostýmy: Eva Kudláčová RácováHudba: Martin Burlas Osoby a obsadenie : Prvá žena : Emília Vášaryová / Zuzana KocúrikováDruhá žena: Božidara ThurzonovováPrvý muž: Martin HubaDruhý muž: Dušan Jamrich Dramatik, herec, divadelný a filmový režisér, jeden z najvýraznejších a najzaujímavejších zjavov na súčasnej ruskej i medzinárodnej scéne ponúka ďalšiu zo svojich skvelých hier (na Slovensku známy titulmi Kyslík, Júl, Sny). Tentoraz sa vo svojej horko-smiešnej komornej dráme Ilúzie snaží rozlúsknuť oriešok, v ktorom sa skrýva intímny vesmír dvoch manželských párov. Na sklonku života bilancujú, komentujú, spovedajú sa jeden druhému a najavo vychádza nejedno prekvapenie… Vynára sa nejedna otázka: má láska zmysel, iba keď je obojstranná? Je opakom ilúzie lož alebo pravda? Čo vlastne predstavuje esenciu našich reálnych životov a vzťahov? Prežité, chcené, obetované alebo ukryté v duši ako tajomstvo pravého poznania a premeškaných príležitostí? Potrebujeme pevný bod v chaose premenlivosti a hodnotových neistôt? Irónia strieda dramatické výpovede, dynamický sled adresných monológov osvetľuje vecnosť originálneho rozprávania príbehov, ktoré sa varírujú z rôznych uhlov. Autentické, hlboké a bystré mapovanie životných letov a pádov pred opustením Mliečnej cesty… Jedinečný pokus o definíciu nedefinovateľných vzorcov osudov je fantastickou príležitosťou pre skvelých hercov a otvorených, hĺbavých divákov.

Ivan Vyrypajev: Ilúzie

Shannon - Brantigan - Rózsa - Valihora (SK, USA)

25.9. - 25.9.2017 / 19:30

Miesto konania: Staničná 51
Dátum/Date: 25.09.2017 o 19.30 hMiesto konania/Place of event: Elektrárňa Piešťany, Staničná 51, PIEŠŤANY  Dlho očakávaný a žiadaný comeback zostavy hudobníkov a spolužiakov z Berklee College of Music v Bostone - Johna Shannona, Dana Brantigana, Oskara Rózsu a Martina Valihoru. Unikátna medzinárodná zostava odohrá hudbu z projektov Waking Vision, Dan Brantigan Quartet a Universal Cure, ktoré zanechali v slovenskom publiku silnú stopu počas ich pôsobenia v rokoch 2001-2009, kedy si u nás získali veľa fanúšikov a svojou tvorbou ovplyvnili celú generáciu hudobníkov. Koncert tejto zostavy bude splneným snom veľkej komunity fanúšikov. Renesancia projektu je realizovaná priamo na podnet fanúšikov, vďaka ktorému sa hudobníci stretnú na pódiu po viac ako siedmich rokoch. Piešťanskému publiku sa predstavia už 25.9. v priestoroch Elektrárne Piešťany. Dĺžka podujatia: 90 min. Vstupné/Entry: 12,00 EUR (Na mieste 14,00 EUR.)Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts. Dátum/Date: 28.09.2017 o 20.00 hMiesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom Dlho očakávaný a žiadaný comeback zostavy hudobníkov a spolužiakov z Berklee College of Music v Bostone - Johna Shannona, Dana Brantigana, Oskara Rózsu a Martina Valihoru. Unikátna medzinárodná zostava odohrá hudbu z projektov Waking Vision, Dan Brantigan Quartet a Universal Cure, ktoré zanechali v slovenskom publiku silnú stopu počas ich pôsobenia v rokoch 2001-2009, kedy si u nás získali veľa fanúšikov a svojou tvorbou ovplyvnili celú generáciu hudobníkov. Koncert tejto zostavy bude splneným snom veľkej komunity fanúšikov. Renesancia projektu je realizovaná priamo na podnet fanúšikov, vďaka ktorému sa hudobníci stretnú na pódiu po viac ako siedmich rokoch. Piešťanskému publiku sa predstavia už 28.9. v klube Blue Note. Vstupné/Entry: 12,00 EURZľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts. Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.sk

Shannon - Brantigan - Rózsa - Valihora (SK, USA)

QUEEN - Show must go on

22.9. - 22.9.2017 / 19:00

Miesto konania: Nábrežie Ivana Kraska 1
Popis/Description:  QUEEN – SHOW MUST GO ONMoravské divadlo Olomouc – tanečná show A show must go on - šou musí pokračovať ďalej! Veta, ktorá inšpirovala šéfa baletu Moravského divadla v Olomouci, známeho choreografa Roberta Balogha k veľkolepej tanečnej oslave Fredy Mercuryho a skupiny Queen. Na pomoc si prizval samotného Petra Freestona – Mercuryho osobného sekretára, ktorý dohliadal na to, aby príbeh predstavenia ostal verný osobnosti tohoto geniálneho speváka. Queen - show must go on mala premiéru v apríli 2016 a odvtedy je sála Moravského Divadla Olomuc beznádejne vypredaná. Príbeh choregrafie sleduje život Fredyho Mercuryho v opojnom svete slávy, od založenia skupiny QUEEN až po vrchol jeho jedinečnej umeleckej kariéry. Súčasne však príbeh ukazuje aj človeka, ktorý aj na vrchole svojej slávy ostáva v hĺbke svojej duše osamelý. Človeka, ktorý až do predčasného konca nemôže nájsť svoju životnú lásku. Veríme, že predstavenie ktoré strávite v spoločnosti skvelých tanečníkov, vynikajúcej choreografie Roberta Balogha a nesmrteľnej hudby skupiny Queen, sa pre Vás stane jedinečným zážitkom. Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

QUEEN - Show must go on

Jiří Stivín - Stivín večne živý - 50+25

21.9. - 21.9.2017 / 20:00

Miesto konania: Rekreačná 3
Jiří Stivín – Stivín večne živý50+25 Sám se svým stínemJiří Stivín pri príležitosti svojho životného jubilea vyráža opäť na turné po kluboch, divadlách, synagógach, galériach, knižniciach.......hosť - JAROSLAV ŠINDLER - gitara Koncert je zameraný na interpretáciu jazzovej hudby, ľudových piesni, vlastných skladieb a improvizácií za vopred pripravených základov. Jeho tvorivý prístup k hudobnému materiálu v nejednom ohľade prekračuje obecné zažité predstavy o jazzu a zároveň rúca hranice medzi jednotlivými hudobnými žánrami.Koncert rúca akékoľvek hranice – máte otázku dostanete odpoveď, máte chuť hrať hráte, máte chuť tancovať tancujete. Scéna je malá obývačka, kde ma divák možnosť dokonca si aj zaimprovizovať s J. Stivínom.Scenár predstavenia nie je nikdy istý a vždy to dopadne inak. :) Jiří Stivín – Fenomén významný český jazzový hudobník, multiinštrumentalista a skladateľ, pôvodným povolaním filmár (kameraman), rocker skupiny Sputnici, spoluzakladateľ kvarteta Jazz Q, najlepší jazzový saxofonista roku 1967, študent Královskej akadémie v Londýne, dirigent činoherného orchestru Národného divadla, opakovaný víťaz flautovej kategórie v európskych anketách Jazz Forum, absolvent filmové fakulty a hudobnej kompozície na AMU v Prahe, učiteľ, člen a iniciátor najrôznejších formácií od jazzu cez „vážnohudobné experimenty až k tzv. staré hudbe improvizátor, showman, tvar zo svetových scén, jam sessions i z koncertu za večeru v dedinskej krčme– to všetko a ešte mnoho viac je fenomén STIVÍN

Jiří Stivín - Stivín večne živý - 50+25

ĽUBO ŠAMO PROJECT (SK) - Koncert

14.9. - 14.9.2017 / 19:30

Miesto konania: Staničná 51
Dátum/Date: 14.09.2017 o 19.30 hMiesto konania/Place of event: Elektrárňa Piešťany, Staničná 51, PIEŠŤANY Ľubo Šamo Project tvoria hudobníci zo stredného Slovenska, ktorých dal do kopy líder kapely, jazzový huslista Ľubo Šamo v roku 2013. Project sa pomerne rýchlo etabloval nielen na slovenskej hudobnej scéne. Autorská hudba Ľuba Šama, v ktorej sa miesi jazz, rock, etno,či súčasné rytmy populárnej hudby, sa uplatnila nielen v kluboch, ale aj na festivalových pódiách. V roku 2016 vyšlo v prestížnom vydavateľstve Hevhetia debutové cd s názvom Good Trip, ktoré bolo nominované na cenu Esprit, ocenenie, ktoré odovzdáva za najlepší slovenský jazzový album. V rámci koncertného turné 2017 sa Ľubo Šamo Project predstavil aj na festivalich HevHethia, One Day Jazz Festival, či Sound for Štiavnica. Zloženie: Ľubo Šamo - husle, Peter Jelínek - klávesy, Vladimír Remeň - gitara, Adrián Simonides - basgitara, Matej Richtarčík - bicie. Dĺžka podujatia: 90 min. Vstupné/Entry: 7,00 EURZľavnené vstupné/Discounted entry: ZŤP, študenti, seniori: 5,00 EUR

ĽUBO ŠAMO PROJECT (SK) - Koncert

Ines Maidre-Aarvik

5.9. - 5.9.2017 / 19:00

Miesto konania: Nábrežie Ivana Kraska 1
ORGANOVÉ DNI V PIEŠŤANOCH 2017 XVIII. ročník medzinárodného festivalu INES MAIDRE-AARVIK / ESTÓNSKO Program:G. Muffat, P. Bruna, E. Arro, J. C. Kerll, P. Süda, K. M. Karlsen, J. S. Bach

Ines Maidre-Aarvik

NA MLIEČNEJ CESTE

4.9. - 4.9.2017 / 20:00

Miesto konania: Beethovenova 1, Piešťany
Srb VB USA Mex 2017. Réžia: Emir Kusturica. Režisér sa po dlhých rokoch vracia po boku Monicy Bellucci v hlučnej a divokej komédii s prvkami modernej rozprávky. Táto emotívna romanca o láske na prvý pohľad medzi Kosťom, ktorý rozváža uprostred vojnovej zóny mlieko na svojom oslíkovi a očarujúcou ženou, ktorú stretáva na jednej zo svojich zastávok. České titulky. Min.:125. MP15. Vstupné: 4,00 EUR, pre FK 3,00 EUR. Filmový klub [popis filmu od distribútora] Uvádza FILM EUROPE. . Min.: 125 min. MP15 Vstupné 4.0, FK 3.0 €.

NA MLIEČNEJ CESTE

EARLY BIRDS (PL) I Koncert

2.9. - 2.9.2017 / 19:30

Miesto konania: Staničná 51
Early Birds - kapela ktorú založila Martyna Kwolek. Šesť výnimočných hudobníkov, ktorí sa stretávajú za úsvitu a skúmajú jedinečné melódie plné pokoja, úľavy a jasu. Ich hudbu môžeme definovať ako kombináciu jazzovej a spevovej poézie. Zvuk Early Birds prenáša poslucháčov do Škandinávie či Islandu, ktorý je už dlhé roky zdrojom ich inšpirácie. Nenechajte si ujsť tento výnimočný hudobný zážitok a staňte sa aj vy súčasťou Hevhetia festivalu v Piešťanoch!  Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou služby HomeTicket - doma vytlačenej vstupenky.

EARLY BIRDS (PL) I Koncert

LODENICA 2017

2.9. - 2.9.2017 / 10:00

Miesto konania: Piešťany
Dátum: 31.08.- 02.09.2017Miesto konania: Autocamping Lodenica, PiešťanyČas: od 10.00 hod. Účinkujúci:  DrupiCreedence Clearwater RevivedFrantišek Nedvěd a Tie BreakJana KirschnerOtava YoAllan MikušekPeter Nagy a IndigoKamelotFešáciKorben DallasBukasový MasívSlniečkoGravisLennyTaxmenia ďalší Cena:Jednodňová vstupenka: 17,-€ ( v predaji 01.09. a 02.09.2017)Permanentka: 20,-€VIP Permanentka: 50,-€VIP Permanentka zahŕňa: tribúna, parkovanie, klimatizovaný / vykurovaný stan, v ktorom sa bude vo večerných hodinách podávať studené a teplé jedlo. BONUSOVÝ DEŇ štvrtok 31.08.2017: platí pre všetky zakúpené vstupenky. Zmena miesta, času a programu vyhradena Zľavy a vstupenky pre deti do 130 cm: zdarma, v sprievode zákonného zástupcu/doklad-preukaz poistencaZľavy a vstupenky pre študentov, dôchodcov: bez nároku na zľavyZľavy a vstupenky pre zťp, zťp/s: 10,-€/v predaji iba na mieste po predložení ZŤP preukazu Vstupenky na mieste sa budú dať zakúpiť len do naplnenia kapacity priestoru.

LODENICA 2017

Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D

2.9. - 3.9.2017 / 17:30

Miesto konania: Beethovenova 1, Piešťany
02.09.2017 o 17:30 hod - 3D české titulky 02.09.2017 o 20:00 hod - 3D české titulky 03.09.2017 o 17:30 hod - 2D české titulky 03.09.2017 o 20:00 hod - 2D české titulky USA Franc 1991/2017. Režisér James Cameron aj s Arnoldom Schwarzeneggerom sa vracajú na plátna kín v najikonickejšej úlohe Terminátora v digitálne remastrovanej 3D verzii filmu. A tak s využitím najmodernejšej technológie budeme môcť opäť sledovať jeho návrat z budúcnosti a súboj s druhým terminátorom - ochrancom Johna Connora. Slovenská premiéra. Filmové predstavenie [popis filmu od distribútora] Uvádza CONTINENTAL FILM. . Min.: 137 min. MP12 Vstupné 3D 6.0, 2D 4.0 €

Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D

LODENICA 2017

1.9. - 1.9.2017 / 10:00

Miesto konania: Piešťany
Dátum: 31.08.- 02.09.2017Miesto konania: Autocamping Lodenica, PiešťanyČas: od 10.00 hod. Účinkujúci:  DrupiCreedence Clearwater RevivedFrantišek Nedvěd a Tie BreakJana KirschnerOtava YoAllan MikušekPeter Nagy a IndigoKamelotFešáciKorben DallasBukasový MasívSlniečkoGravisLennyTaxmenia ďalší Cena:Jednodňová vstupenka: 17,-€ ( v predaji 01.09. a 02.09.2017)Permanentka: 20,-€VIP Permanentka: 50,-€VIP Permanentka zahŕňa: tribúna, parkovanie, klimatizovaný / vykurovaný stan, v ktorom sa bude vo večerných hodinách podávať studené a teplé jedlo. BONUSOVÝ DEŇ štvrtok 31.08.2017: platí pre všetky zakúpené vstupenky. Zmena miesta, času a programu vyhradena Zľavy a vstupenky pre deti do 130 cm: zdarma, v sprievode zákonného zástupcu/doklad-preukaz poistencaZľavy a vstupenky pre študentov, dôchodcov: bez nároku na zľavyZľavy a vstupenky pre zťp, zťp/s: 10,-€/v predaji iba na mieste po predložení ZŤP preukazu Vstupenky na mieste sa budú dať zakúpiť len do naplnenia kapacity priestoru.

LODENICA 2017

LODENICA 2017

31.8. - 31.8.2017 / 10:00

Miesto konania: Piešťany
Dátum: 31.08.- 02.09.2017Miesto konania: Autocamping Lodenica, PiešťanyČas: od 10.00 hod. Účinkujúci:  DrupiCreedence Clearwater RevivedFrantišek Nedvěd a Tie BreakJana KirschnerOtava YoAllan MikušekPeter Nagy a IndigoKamelotFešáciKorben DallasBukasový MasívSlniečkoGravisLennyTaxmenia ďalší Cena:Jednodňová vstupenka: 17,-€ ( v predaji 01.09. a 02.09.2017)Permanentka: 20,-€VIP Permanentka: 50,-€VIP Permanentka zahŕňa: tribúna, parkovanie, klimatizovaný / vykurovaný stan, v ktorom sa bude vo večerných hodinách podávať studené a teplé jedlo. BONUSOVÝ DEŇ štvrtok 31.08.2017: platí pre všetky zakúpené vstupenky. Zmena miesta, času a programu vyhradena Zľavy a vstupenky pre deti do 130 cm: zdarma, v sprievode zákonného zástupcu/doklad-preukaz poistencaZľavy a vstupenky pre študentov, dôchodcov: bez nároku na zľavyZľavy a vstupenky pre zťp, zťp/s: 10,-€/v predaji iba na mieste po predložení ZŤP preukazu Vstupenky na mieste sa budú dať zakúpiť len do naplnenia kapacity priestoru.

LODENICA 2017

Tulipánová horúčka

31.8. - 1.9.2017 / 17:30

Miesto konania: Beethovenova 1, Piešťany
31.08.2017 o 17:30 hod - 2D české titulky 31.08.2017 o 20:00 hod - 2D české titulky 01.09.2017 o 17:30 hod - 2D české titulky 01.09.2017 o 20:00 hod - 2D české titulky VB USA 2017. Historická dráma zo 17. storočia, kedy Amsterdam a celú krajinu zachvátila „tulipánová horúčka“, keď jediná cibuľka mohla svojmu majiteľovi priniesť nesmierny majetok. Bohatý obchodník Cornelis si po svadbe s mladučkou Sophiou objedná jej portrét u nádejného maliara, mladí ľudia sa však do seba zamilovali a zrodila sa zakázaná láska. Slovenská premiéra. Filmové predstavenie [popis filmu od distribútora] Uvádza FORUM FILM. . Min.: 105 min. MP15 Vstupné 4.0 €.

Tulipánová horúčka

Hurvínek a kúzelné múzeum

31.8. - 3.9.2017 / 15:30

Miesto konania: Beethovenova 1, Piešťany
31.08.2017 o 15:30 hod - 2D slovenský dabing 01.09.2017 o 15:30 hod - 3D slovenský dabing 02.09.2017 o 15:30 hod - 3D slovenský dabing 03.09.2017 o 15:30 hod - 2D slovenský dabing ČR Belg Rus 2017. Legendárni hrdinovia, ktorých dobre poznáme, prichádzajú v animovanej komédii pre celú rodinu. Náš filmový príbeh však ponúka úplne nové dobrodružstvo. Pán Spejbl pracuje ako strážca Múzea bábok, ktorému hrozí zbúranie. Hurvínkovi sa podarí preniknúť do skrytých priestorov múzea, kde je ukryté jeho tajomstvo a aj jeho záchrana. Slovenská premiéra. Detské predstavenie [popis filmu od distribútora] Uvádza CINEMART SK. . Min.: 85 min. MP Vstupné 3D 6.0, 2D 4.0 €.

Hurvínek a kúzelné múzeum

BARRY SEAL: NEBESKÝ GAUNER

26.8. - 27.8.2017 / 17:30

Miesto konania: Beethovenova 1, Piešťany
26.08.2017 o 17:30 hod - 2D slovenské titulky 26.08.2017 o 20:00 hod - 2D slovenské titulky 27.08.2017 o 17:30 hod - 2D slovenské titulky 27.08.2017 o 20:00 hod - 2D slovenské titulky USA 2017. Akčná dráma podľa skutočnej udalosti s Tomom Cruisom v hlavnej úlohe pilota dopravného lietadla. Rutina vnútroštátnych letov ho prestáva baviť a tak skočí po ponuke „náhodného okoloidúceho“, z ktorého sa vykľuje agent CIA. A pilotuje pre tajné služby, hazarduje s vlastným aj s cudzími životmi a robí to skutočne s nadhľadom a noblesou. Slovenská premiéra. Filmové predstavenie [popis filmu od distribútora] Uvádza CINEMART SK. . Min.: 114 min. MP12 Vstupné 4.0 €.

BARRY SEAL: NEBESKÝ GAUNER

DAVID KOLLAR (SK) &ARVE HENRIKSEN (NO) I Koncert

25.8. - 25.8.2017 / 19:30

Miesto konania: Staničná 51
David Kollar patrí k základným pilierom vydavateľstva Hevhetia, kde vydal všetky oficiálne albumy. Od jazzrockových počiatkov sa postupne prepracoval k nezameniteľnému veľmi originálnemu hudobnému prejavu. V Elektrárni Piešťany zahrá s nórskym trubkárom Arvem Henriksenom. Nenechajte si ujsť tento výnimočný hudobný zážitok a staňte sa aj vy súčasťou Hevhetia festivalu v Piešťanoch!  Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou služby HomeTicket - doma vytlačenej vstupenky.

DAVID KOLLAR (SK) &ARVE HENRIKSEN (NO) I Koncert

DAVID DI FIORE / USA

24.8. - 24.8.2017 / 19:00

Miesto konania: Nábrežie Ivana Kraska 1
ORGANOVÉ DNI V PIEŠŤANOCH 2017 XVIII. ročník medzinárodného festivalu Program:J. S. Bach, C. Franck, P. Eben

DAVID DI FIORE / USA
Akcie 1-20 z 24

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Piešťany, Banka, Bašovce, Borovce, Drahovce, Ducové, Horná Streda, Hubiná, Krakovany, Moravany nad Váhom, Radošiná, Rakovice, Ratnovce, Sokolovce, Trebatice, Veľké Orvište, Veselé, Vrbové
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang